SISUKORD

- Ülevaade firmast

eile,täna ja homme ->
asukoht - >
- Teenuste hinnakiri
- AGRO- kauplus
- AGRO- tehnik
- Uudised
- Kontakt

OÜ Rapla Agrovarustus
www.avb.ee
OÜ Rapla Agrovarustus
- firma ajalugu ja asukoht
- asutatud 1996 aastal endise Rapla EPT-sse kuuluva Rapla Agrovarustusbaasi järglasena, mille kaudu toimus ümbruskonna põllumajandustootjate varustamine kaupadega.Käesoleval ajal varustab kauplus Rapla maakonnas põllumajandussektorit. Lisaks kaubandusele omame head logistilist asukohta ja vajalikku kommunikatsioonivõrku. Olemasolev territoorium võimaldab pakkuda lisaks laadimistöödele ka ladustamisteenust. Hetkel töötab ettevõttes 5 inimest ning tegevusvaldkonnad jagunevad:
Ülevaade firmast ...
TEENUSED
LAO ja LAADIMISTEENUSED
hetkel on anda üürile laopind: ca 600 - 1200 m2. .
JAEKAUBANDUS
VÄETISED ja KEMIKAALID, ning FARMIKAUBAD
- toote nimistikku kuuluvad - üld- ja kompleksväetised, taimekaitsevahendid, erinevad kinnitusvahendid ja mutrid & poldid, jämesool, kiilrihmad, kiled jne.
TÖÖSTUSKAUBAD ja TRANSPORDIVAHENDITE TARVIKUD
-toote nimistikku kuuluvad - SRÜ päritolu sõiduautode ja veoautode tagavaraosad ja tarvikud, sealjuures kõigile teistele summutid, kojamehed, remondikomplektid, veeremiku osad - piduriklotsid, -kettad, piduri- ja roolisüsteemi osad. Lisaks on esindatud autokeemia, elektritarvikud, kummitooded, suur valik laagreid, elektrilisi kui ka käsitööriistu ning teisi tööriistu.
TRAKTORITE ja PÕLLUMAJANDUSSEADMETE TARVIKUD ning TAGAVARAOSAD
- toote nimistikku kuuluvad - SRÜ päritolu traktorite T-16, T-25, T-40, JUMZ-6 ja MTZ tarvikud ja tagavaraosad, mootorite remondikomplektid, kütte- ja hüdrosüsteemi tagavaraosad, atrade Kverneland, Överum, Fiskars, Odessa ja teiste atrade terad, peitlid, hõlmad jne, lisaks heinatöömasinate ja sõnniku- ning tihendid, rullpuksketid ja rehvid.

Pika ja järjekindla tegevusega oleme saavutanud usaldusväärse koostöö nii oma klientide kui ka tarnijatega.
Lugupidamisega
OÜ Rapla Agrovarustus

tel: (48) 96 489 fax: (48) 96 586 mail: avb@avb.ee <- - - tagasi